top of page
  • romanvanek

Závoz cateringu do firem, na párty či oslavu? Kulinářský zážitek přímo u vás

Aktualizováno: 20. 11. 2023

Hledáte cateringovou společnost, která vám doručí jídlo a občerstvení do vaší firmy? K vám na oslavu? Nebo někam na párty? Foodartagency je tu pro vás! Nabízíme širokou škálu služeb, od studeného občerstvení a rautů až po teplá jídla a grilovačky.

Když si představíme úspěšnou firemní párty nebo oslavu, nádherná scéna s dechberoucím servisem jídel a nápojů se nám samovolně vynoří v mysli. A právě o tu kvalitu, preciznost a chuťový zážitek zajistí FoodArtAgency. Firma, která se mimo jiné specializuje se na závoz cateringových služeb do firem.

Dovolte nám, abychom vás provedli širokou škálou nabízených jídel, nápojů a servisu, který vám garantuje vytvoření nezapomenutelného gastronomického zážitku na vaší příští akci.


Rozmanitá nabídka jídel a nápojů

Naše nabídka jídel je stejně pestrobarevná jako firemní svět samotný.

Pro začátek si můžete dopřát osvěžující "Welcome Drink". Prosecco či nealkoholické prosecco nebo úplně něco dle své chuti z širokého výběru rozličných nápojů pro vás a vaše hosty, které vás přivítají výjimečným stylem.

nápojový bar

Poté si můžete vybrat z naší studené i teplé nabídky včetně grilování. U studených pokrmů se můžete těšit na lahodné kanapky, které se stávají skutečnými uměleckými díly. Od kanapek s uzeným lososem a čerstvým koprem po kombinace francouzského modrého sýra s granátovým jablkem, drcenými ořechy a medem. Pokrmy jsou sestaveny tak, aby každý z vašich hostů našel to, co ho potěší.Pokud jde o hlavní jídla, máte na výběr z několika variant. Avokádový tataráček s marinovaným lososem, grilovaný řecký sýr s parmskou šunkou a tartarem z nakládaných broskví či trhané kachní maso na chlebu s BBQ omáčkou, restovanou slaninou a cheddarem - to je ale jen malá ochutnávka z naší rozmanité nabídky.


Přestávka s kávou aneb Coffeebreak

Prostřednictvím našeho Coffeebreaku můžete na své akci nabídnout krátkou přestávku, během které si vaši hosté mohou vychutnat skvělou kávu, čaje a lehké občerstvení. Nabízíme nejen pestrou paletu káv, ale i čaje s medem, vodu s citrusy a mátou a výběr rozlévaných džusů. Občerstvení obsahuje sladkou i slanou variantu, včetně čerstvě nakrájeného ovoce.


Party zážitek plný chuťových lahůdek

Pro ty, kteří si chtějí užít skutečný párty zážitek, přichází na řadu party občerstvení v podobě rautu. Tato varianta obsahuje široký výběr předkrmů, hlavních chodů a příloh. Vepřové mini řízečky, kuřecí mini řízečky, grilovaná kuřecí BBQ křidýlka se sýrovým dipem - vše, co potřebujete pro dokonalý firemní večer plný skvělého jídla.
Catering na míru

A co když si ze všech těchto skvělých nabídek nevyberete? V tom případě nás stačí kontaktovat a rádi vám připravíme catering na míru přesně podle vašich představ. Vaše párty občerstvení může být tak jedinečné, jak si to jen představujete. A přesně to vám pak přivezeme tam, kam si řeknete. Pochopitelně dokážeme zajistit i půjčení inventáře a všeho potřebného.


FoodArtAgency není jen o jídle, je to o skvělém gastronomickém zážitku. Naše služby jsou založeny na pečlivém výběru surovin, mistrovství našich šéfkuchařů a touze vytvořit nezapomenutelné okamžiky pro vás a vaše hosty. Dejte nám příležitost vytvořit pro vás nezapomenutelnou firemní akci plnou chutí, vůní a vzpomínek.

20 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page