top of page
PC011377.jpg

Catering na brunch

Chystáte firemní meeting nebo setkání s obchodními partnery? Potřebujete firemní záležitosti projednat na začátku dne, kdy máte po probuzení čistou hlavu připravenou na nové nápady a obchodní rozhodnutí? Ideálním řešením je firemní brunch!

Nabízíme catering na brunch pro firemní setkání nebo pro vaše obchodní partnery. V nabídce máme nepřeberné množství delikates, které svojí chutí příjemně podpoří každé firemní jednání. Rádi vám doporučíme vyzkoušené pokrmy, ideální pro firemní schůzky. 

Firemní brunch
na míru

Nabízíme catering na brunch pro firemní setkání nebo pro vaše obchodní partnery. V nabídce máme nepřeberné množství delikates, které svojí chutí příjemně podpoří každé firemní jednání. Rádi vám doporučíme vyzkoušené pokrmy, ideální pro firemní schůzky. Správně zvolený catering může být základem pracovních úspěchů. Vytvoříme vám cataring na brunch dle vašich požadavků, který povznese firemní setkání na vyšší úroveň, zvýší prestiž organizace a všem účastníkům dopřeje nezapomenutelný zážitek.

PC011041.jpg

Co je to brunch?

Brunch lze označit za pozdní snídani nebo lehký časný oběd. V češtině se také často používá označení přesnídávka. Podává se v době od deseti hodin dopoledne do jedné hodiny odpoledne.

Co podávat na brunch?

Součástí každého brunche bývají klasické snídaňové nápoje jako káva, čaj, ovocné džusy či osvěžující limonády. Kromě těchto nápojů je možné podávat i šampaňské nebo koktejl Mimosa pro slavnostnější start do nového dne. Jídlo podávané na brunchy je často kaloricky vydatné a nabídka bývá velmi pestrá. Podávají se slané i sladké speciality, které svojí sytostí snadno nahradí oběd.

Jak se servíruje brunch?

Brunch se servíruje formou rautu. Každý z účastníků tak má mnoho možností pro výběr pokrmů a příležitost pro ochutnávku nevšedních specialit.

bottom of page