top of page
IMG_0632_edited.jpg

Svatební catering

Moc dobře víme, že se jedná o ten nejdůležitější den pro vás.

Děkujeme, že v nás vkládáte důvěru a můžeme přispět k životním okamžikům, které se jen tak neopakují.

Sestavíme celý den podle vašich představ, abyste si mohli v poklidu užít svoji drahou polovičku a všechny svatebčany. 

Vaše svatební hostina, či catering a něco sladkého na zub vás bude provázet celým dnem a jistě nezapomeneme ani na dobré drinky, které váš den navíc příjemně osvěží.  

Zajistíme nejen skvělé jídlo a pití, ale i obsluhu! 

Na vás bude jen se skvěle bavit a o vaše chuťové buňky se postaráme my.  

Občerstvení na míru

Občerstvení na svatbu můžete nechat na nás, postaráme se o to, abyste měli jistotu, že vy i vaši hosti se dobře najíte. Všichni si pochutnají a celý den a večer si s vámi užijí v naprostém komfortu. Díky našemu občerstvení na míru, na vaši svatbu jen tak nikdo nezapomene.

Náš svatební catering dokáže zázraky. Celé občerstvení pojímáme jako gastro zážitek. Zajistíme vám ne jen jídlo a pití, ale také obsluhu. Postaráme se o celou hostinu včetně baru. Umíme výborné rauty a s chutí se pustíme i do pečení dortu a dalších svatebních dezertů, sladkostí a koláčků.

tapas bar.jpg

Obraťte se na nás

Catering na svatbu realizujeme především v Praze a jejím blízkém okolí. Jestli chcete mít jistotu, že vše proběhne přesně tak jak má a svůj svatební den si chcete v klidu užít ve společnosti milovaného partnera a vašich hostů, svěřte vaši hostinu do našich zkušených, profesionálních rukou.

 

#jsmezazitek

Jsme zkušená cateringová agenturaZakládáme si na kvalitě nabízených služeb. Zákazníci s námi získají jistotu profesionálního servisu a chutného občerstvení.

bottom of page