top of page
svatebni-catering.webp

Svatební catering

Nás nemusíte ujišťovat, že vaše svatba, je pro vás životním okamžikem. Víme, jak je to důležitá událost ve vašem partnerství. Jsme si jisti, že vaším přáním je, aby byla dokonalá, úchvatná, nezapomenutelná. O tom vůbec nepochybujeme. Podstatnou součástí je i svatební hostina, svatební catering provází vás i vaše hosty celý den. A tak by měl být prakticky bez chybičky, vyšperkovaný k dokonalosti.

Občerstvení na míru

Občerstvení na svatbu můžete nechat na nás, postaráme se o to, abyste měli jistotu, že vy i vaši hosti se dobře najíte. Všichni si pochutnají a celý den a večer si s vámi užijí v naprostém komfortu. Díky našemu občerstvení na míru, na vaši svatbu jen tak nikdo nezapomene.

Náš svatební catering dokáže zázraky. Celé občerstvení pojímáme jako gastro zážitek. Zajistíme vám ne jen jídlo a pití, ale také obsluhu. Postaráme se o celou hostinu včetně baru. Umíme výborné rauty a s chutí se pustíme i do pečení dortu a dalších svatebních dezertů, sladkostí a koláčků.

#jsmezazitek

IMG_3889.jpg

Obraťte se na nás

Catering na svatbu realizujeme především v Praze a jejím blízkém okolí. Jestli chcete mít jistotu, že vše proběhne přesně tak jak má a svůj svatební den si chcete v klidu užít ve společnosti milovaného partnera a vašich hostů, svěřte vaši hostinu do našich zkušených, profesionálních rukou.

#jsmezazitek

Zakládáme si na kvalitě nabízených služeb. Zákazníci s námi získají jistotu profesionálního servisu a chutného občerstvení.

bottom of page