top of page
4U3A9034.JPG

Catering na jachtě

Chcete uspořádat něco speciálního ?  

Co takhle plavba po Vltavě na moderní jachtě s grilem, občerstvením a koktejly nejen u západu slunce ? zní to skvěle, že ? 

Na našich jachtách připravujeme oslavy, rozlučky se svobodou ale i poklidné dýchánky. Zkrátka, cokoli si přejete a na co máte zrovna chuť. 

Zvolit se dá jen lehké občerstvení, ale umíme to i pořádně rozpálit s naším grilem! No řekněte, už jste někdy grilovali uprostřed Vltavy ? 

Navíc postavíme i koktejlový bar s vaším vlastním soukromým barmanem a jsme si jisti, že odejdete se skvělým zážitkem na který jen tak nezapomenete. 

 

Grilování, koktejlový bar....

Součástí celé akce může být klidně i vynikající grilování stejně tak jako nápaditý koktejlový bar. Troufáme si říct, že dokonce jeden z nejlepších koktejlových barů v Praze.

Tak svěřte vaši akci do našich rukou a vše si užijte bez starostí a bez námahy. Náš zkušený a vstřícný tým zajistí komplet vše od začátku až do konce. Stačí nám říct, jaká je vaše představa. Naše cateringová agentura je připravena poskytnout vám kompletní cateringové služby na míru.

#jsmezazitek

IMG_3184.jpg
bottom of page