top of page
IMG_2127.jpg

Catering pro firemní akce

Pro firmy, které pořádají akce pro své obchodní partnery, je catering nezbytnou součástí úspěchu.

 

Recept na úspěšnou akci sice v kuchařce nenajdete, ale svěřit se do rukou odborníků můžete. K organizaci každé události přistupujeme s vědomím, že jde o jedinečnou příležitost a není nad to, udělat na vaše partnery správný dojem. 


Náš recept na úspěch jsou kvalitní suroviny, splnění požadavků hosta s kapkou naší kreativity a to vše okořeněno kvalitním gastronomickým zážitkem.

Občerstvení na míru

Specializujeme se na přípravu občerstvení na firemní večírky, konference, semináře, coffee breaks nebo firemní grilování. Díky zkušenostem a modernímu pohledu sestavíme nabídku občerstvení dle vašich požadavků na akci. Každý detail je promyšlený tak, aby poskytoval hostům nezapomenutelný gastro zážitek.

Zakládáme si na kvalitě nabízených služeb. Zákazníci s námi získají jistotu profesionálního servisu a chutného občerstvení.

PC011377.jpg

Obraťte se na nás

Naše cateringová agentura se specializuje na přípravu občerstvení na firemní večírky, konference, semináře, coffee break, brunch nebo firemní grilování. Díky zkušenostem a moderním technikám sestavíme nabídku občerstvení dle vašich požadavků na akci. Každý detail je promyšlený tak, aby poskytoval hostům nezapomenutelný gastro zážitek.

#jsmezazitek

Zakládáme si na kvalitě nabízených služeb. Zákazníci s námi získají jistotu profesionálního servisu a chutného občerstvení.

bottom of page