top of page
koktejly.jpg

Barový catering

Mimo jiné se také specializujeme na přípravu koktejlů a jejich podávání na různých akcích. Hlavní doménou jsou pro nás především firemní koktejly a koktejlový barcatering, ale moc rádi vám poskytneme kvalitní služby i na vašich soukromých párty.

Pokud chcete svým hostům nabídnout skvělý zážitek, doporučujeme si objednat náš barový catering. Naše profesionální týmy vám připraví širokou škálu osvěžujících koktejlů, které okoření vaši akci a udělají z ní nezapomenutelný zážitek.

Koktejly na lodi

Máte-li chuť na koktejlovou párty na lodi, neváhejte nás kontaktovat. Naše týmy jsou vybaveny moderním vybavením a připraví pro vás a vaše hosty koktejly přímo na palubě lodi. Při plavbě nebo v přístavišti budete mít možnost vychutnat si nádherný výhled na okolní krajinu, zatímco si pochutnáte na skvělých nápojích při jemném pohupování vln.

Zakládáme si na kvalitě nabízených služeb. Zákazníci s námi získají jistotu profesionálního servisu a chutného občerstvení.

4U3A9210.JPG

Profesionální přístup

Při firemních koktejlech ale i soukromích akcích je kromě kvalitních nápojů důležité také dokonalé servisní zázemí. Naše týmy se v tomto směru vyznačují nejenom skvělou profesionální přípravou nápojů, ale i osobním přístupem ke každému hostu. Naši barmani umí rozptýlit chvíle osmělování a dokážou hostům nabídnout výbornou zábavu.

#jsmezazitek

 

Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme, jaký druh koktejlu je nejvhodnější pro vaši párty. Naše týmy jsou připraveny vyrazit na místo vaší akce a zajistit vám skvělý zážitek. Neváhejte nás kontaktovat pro více informací o našich službách koktejlového barcateringu a koktejlových párty na lodi.

bottom of page