top of page

Otevřeli jsme pro Vás kavárnu v krásné zahradě Villy Pellé

Villa Pellé

Villa Pellé neboli Pelléova vila je novorenesanční objekt v rezidenční části Prahy 6, obklopený unikátní historickou zástavbou, umístěný v klidové zóně a zároveň je výborně dostupný. Villa Pellé je ideálním prostorem pro kulturní a společenské události rozmanitého charakteru. Ve čtyřech zrekonstruovaných podlažích rozlehlé vily se konají akce, které nezávisle na sobě a zároveň v propojení uspokojují kulturně-společenské potřeby návštěvníků různého věku a zaměření. Villa Pellé je nové kulturní a společenské centrum s nadstandardní programovou nabídkou. Slouží nejen zábavě, ale také vzdělávání a poznávání a v neposlední řadě i rozvoji kreativity.

 

villa pelle2.jpg

Najdete nás každý den od úterý do neděle
12:00 - 19:00 v zadní části zahrady.
Pelleova 10, Praha 6, 160 00
Těšíme se na Vás

IMG_2127.jpg

Jedinečná atmosféra

Přijměte naše pozvání a přijďte posedět a dát si něco dobrého k nám do kavárny!

Otevřeli jsme pro Vás kavárnu v nádherné zahradě a prostorech Historické budovy Villa Pellé, přijdťe si k nám vychutnat jedinečnou atmosféru tohoto kouzelného místa podtrženou našimi sladkými nebo slanými pochutinami či vynikající kávou nebo jen sklenkou prosecca a tapas.

Plánujete soukromou oslavu, svatbu nebo firemní akci, neváhejte se na nás obrátit a využít naše prosotory poro vytvoření jedninečného zážitku.

Rádi Vám připravíme nejen catering, grilování, ale i organizaci celého dne, tak aby ve Vás zanechal jen krásné vzpomínky.

Podívejte se na naše novinky skrze náš instagramový účet.

https://www.instagram.com/caffe_pelle/

Caffe pelle logo-01(1).jpg
bottom of page