top of page
  • romanvanek

Úplně něco nového - Bistro na Chlebu

FoodART agency připravila nové Bistro na Chlebu!

Ti, co nás znají z různých firemních akcí, vědí, že se zaměřujeme na cateringové služby a že si vždy dáváme záležet, aby vše bylo perfektně připravené a vyladěné do posledního detailu. Nyní se naše energie vydala kromě provozování kavárny a cateringových služeb, ještě dalším směrem. Připravili jsme nové Bistro na Chlebu.


Tento unikátní gastronomický koncept jsme poprvé představili ve Ville Pellé ve čtvrtek 14. září během exkluzivní zahradní párty roku 2023 pro naše obchodní partnery a známé osobnosti gastronomie.


Koncept

Naše bistro se inspiruje jednoduchostí a komplexností chleba. Pár základních surovin, sousta péče, tvořivosti, trpělivosti, kuchařské zdatnosti, a… Voila! Skvělá, voňavá, křupavá a chutná věc je na světě.


Podobně k našemu bistru přistupujeme i my. Zakládáme si na jednoduchosti, která při velké dávce péče vytváří skvělé kombinace. Skvělý chléb vyžaduje kvalitní suroviny, preciznost, čas a zkušenosti. My k němu ještě přidáváme neotřelé kombinace a povznášíme jej tak na vyšší úroveň.

Chléb se u nás prolíná celým menu

Od chlebových limonád, přes chlebové koktejly, dezerty, denní nabídku chlebů ve vitríně, až po naše stálé menu.


Máme tedy všechno na chlebu, s chlebem, anebo se snažíme alespoň aby to bylo něco jak chleba

26 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Commentaires


bottom of page